Obchůdek u betlémků

 

 

Srdečně vás zveme k nákupu drobných dekorativních předmětů spojených s dobou adventní, Vánoční, ale i Velikonoční.

Najdete u nás čertíky, kominíky, sněhuláky, keramické nádobky, ošatky, vánoční ozdoby, háčkované anděly, velikonoční ozdoby, svíčky a spousty dalších maličkostí. 

Dámy si jistě vyberou z velké škály ručně pletených svetrů, jež každý je originálem. Svetry jsou zde i pro děti různých velikostí, barev i vzorů. U nás dva stejné pletené výrobky nenajdete. Není problém na přání zákazníka uplést svetr dle jeho představ.

Na objednávku je zde možno zakoupit i netradiční dárky pro různé příležitosti jako jsou vazby z přírodního materiálu, vazby kombinované, např. dekorace s lahví vína nebo jen háčkovaného psíka v jehož útrobách se dá ukrýt jakákoliv láhev vína, dětský šampus pro milovanou ratolest  nebo i parfém pro drahou polovičku.

         

Na objednávku také připravíme svícen, květinovou dekoraci z živých květin pro štědrovečerní tabuli nebo i k jiným slavnostním příležitostem. Chcete předat originální dárek pro originální oslavu? I takto vytvořený dárek jsme schopni připravit – ovoce formou ošatky nebo květiny pro dámu, pro muže lahvinka s řetězem z miniklobásek a další dle přání zákazníka. Potřebujete originální dárek pro úsměv i užitek? Přijďte se podívat na fotografie již vytvořených dárků k těmto příležitostem.

  

Po domluvě připravíme i hřbitovní dekoraci jak na období dušiček, adventu, tak i Vánoc.

   

Věnce na zeď nebo stůl z živého materiálu nebo i sušiny, ořechů kde stačí jen další rok vyměnit svíčky a lze jej použít opakovaně.

  

Chcete-li se i vy potěšit vlastním betlémem každé Vánoce, přijďte  si vybrat z do našeho obchůdku, který se Vám líbí nejvíce. Jsou to betlémy, které vlivem umístění v několika sklepích a na dvou půdách byly zakoupeny několikrát. Vybudováním prostor pro umístění sbírky pro veřejnost byly tedy objeveny a nyní čekají na nové majitele, aby je svojí krásou potěšily.